Kenan Pala’nın büyük başarısı

7 Haziran 2018 Perşembe 17:30

Haber Merkezi

Kenan Pala’nın büyük başarısı

Zonguldak’ın eski Emniyet Müdürlerinden İdris Pala’nın torunu ve Amerika’nın San Diego kentinde yaşayan 14 yaşındaki torunu Kenan Pala, “Kids gor cominity (Toplum için çocuklar) derneğinin kurucusu ve başkanı olarak, pek çok sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

Topladığı yardımları ihtiyacı olan evsizlere ve dünyada doğal afet gören ülkelere dağıtarak yaptığı çalışmalar Amerika’da büyük ses getirdi.

San Diego meclisi, Pala’nın çalışmalarından dolayı bir günü Kenan Pala günü ilan etti.

Ünlü CNN kanalı da Kenan Pala ile canlı yayında röportaj yaparak, kendisinin çalışmalarını Amerikan kamuoyuna duyurdu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz